Wydział Historyczny - Instytut Wschodni

DYŻURY PRACOWNIKÓW - ROK AKADEMICKI 2016/2017

SEMESTR LETNI

Stopień/tytuł, imię i nazwisko

Kontakt

Termin dyżuru

Miejsce dyżuru

ZAKŁAD BADAŃ NAD KULTURĄ EUROPY WSCHODNIEJ I AZJI

prof. dr hab. Andrzej Rozwadowski

(kierownik Zakładu)

rozw@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

12.30-13.30

3.11

 prof. UAM dr Marek Gawęcki

margaw@amu.edu.pl

Środa

12.30-13.30

3.36

ks. prof. UAM dr hab. Dominik Kubicki

dominikkubicki@koszalin.opoka.org.pl

Urlop

3.6

dr hab. Dariusz Matelski

matelski@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

12.30-13.30

3.28

dr Tomasz Nakoneczny

tomnak@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.00-12.00

11.00-12.00

3.30

dr Eryk Pieszak

pieszak@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.00-12.00

12.15-13.15

3.32

dr Karolina Polasik-Wrzosek

kwrzosek@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

10.45-12.15

10.45-12.15

3.35, 3.18

ZAKŁAD BADAŃ NAD PRZEMIANAMI POLITYCZNYMI I SPOŁECZNYMI

EUROPY WSCHODNIEJ I AZJI

prof. dr hab. Marek Figura

(kierownik Zakładu)

mfigura@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

12.15-13.15

3.10

dr Krzysztof Fedorowicz

fedorow@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

 11.00-12.00

 15.00-16.00

3.32

dr Magdalena Lachowicz

malachow@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

10.45-11.45

12.15-13.15

3.34

dr Piotr Marciniak

piomar8@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.30-12.30

15.00-16.00

3.33

dr Mariusz Marszewski

mariusz.marszewski@gmail.com

Poniedziałek

Wtorek

11.00-12.00

10.30-11.30

3.33

dr Ivan Peshkov

i.peshkov@wp.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.15-12.15

14.00-15.00

3.34

dr Marta Studenna-Skrukwa

dr Marta Studenna-Skrukwa

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

10.30-11.30

3.35

ZAKŁAD HISTORII EUROPY WSCHODNIEJ

prof. zw. dr hab. Grzegorz Błaszczyk

( kierownik Zakładu)

gblaszczyk@hotmail.com

Roczny urlop naukowy

3.9

prof. zw. dr hab. Krzysztof Pietkiewicz

( dyrektor Instytutu Wschodniego)

pietka@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

11.00-12.00

3.14, 3.16

prof. zw. dr hab. Marzena Szmyt

marzena@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

14.00-15.00

3.8

dr Bartłomiej Garczyk

garczyk@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.00-12.00

11.00-12.00

3.31

dr hab. Grzegorz Skrukwa

skrukwa@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

14.00-15.00

3.16, 3.37

dr Jan Krzysztof Witczak

witczak.jan@wp.pl

Poniedziałek

Wtorek

10.45-12.15

12.30-13.00

3.31

PRACOWNICY SPOZA INSTYTUTU PROWADZĄCY ZAJĘCIA

mgr Małgorzata Frąckowiak

mfrack@amu.edu.pl

Środa

12.30-13.30

1.52

mgr Barbara Dasiewicz

2bd@amu.edu.pl

Czwartek

Piątek

13.40-14.15

11.15-11.45

1.52

HCP s.322

mgr Zulfija Dołęga-Mostowska

dolega@amu.edu.pl

Poniedziałek

10.30-11.30

1.52


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.