Wydział Historyczny - Instytut Wschodni

DYŻURY PRACOWNIKÓW - ROK AKADEMICKI 2017/2018

SEMESTR ZIMOWY

Stopień/tytuł, imię i nazwisko

Kontakt

Termin dyżuru

Miejsce dyżuru

ZAKŁAD BADAŃ NAD KULTURĄ EUROPY WSCHODNIEJ I AZJI

prof. dr hab. Andrzej Rozwadowski

(kierownik Zakładu)

rozw@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

10.30-11.30

3.11

prof. UAM dr Marek Gawęcki

margaw@amu.edu.pl

3.36

ks. prof. UAM dr hab. Dominik Kubicki

dominikkubicki@koszalin.opoka.org.pl

Poniedziałek

11.00-12.00

3.6

dr hab. Dariusz Matelski

matelski@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

13.00-14.00

3.28

dr Tomasz Nakoneczny

tomnak@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

10.30-11.30

3.30

dr Eryk Pieszak

pieszak@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

11.30-12.30

3.32

dr Karolina Polasik-Wrzosek

kwrzosek@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.00-12.00

14.00-15.00

3.35, 3.18

ZAKŁAD BADAŃ NAD PRZEMIANAMI POLITYCZNYMI I SPOŁECZNYMI EUROPY WSCHODNIEJ I AZJI

prof. dr hab. Marek Figura

(kierownik Zakładu)

mfigura@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

11.30-12.30

3.10

dr Krzysztof Fedorowicz

fedorow@amu.edu.pl

URLOP ZDROWOTNY

X


dr Magdalena Lachowicz

malachow@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

10.45-11.45

3.34

dr Ivan Peshkov

i.peshkov@wp.pl

Poniedziałek

11.00-12.00

3.34

dr Marta Studenna-Skrukwa

dr Marta Studenna-Skrukwa

Zwolnienie lekarskie

3.35

ZAKŁAD HISTORII EUROPY WSCHODNIEJ

prof. zw. dr hab. Grzegorz Błaszczyk

( kierownik Zakładu)

gblaszczyk@hotmail.com

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

11.30-12.30

3.9

prof. zw. dr hab. Krzysztof Pietkiewicz

( Dyrektor Instytutu Wschodniego)

pietka@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

12.30-13.30

3.14, 3.16

prof. zw. dr hab. Marzena Szmyt

marzena@amu.edu.pl

Poniedziałek

Środa

11.00-12.00

8.00-9.00

3.8

dr hab. Grzegorz Skrukwa

skrukwa@amu.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

14.00-15.00

3.16, 3.37

dr Bartłomiej Garczykgarczyk@amu.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

11.00-12.00

10.30-11.30

3.31

dr Jan Krzysztof Witczak

witczak.jan@wp.pl

Poniedziałek

Czwartek

11.00-12.00

11.00-12.00

3.31

PRACOWNICY SPOZA INSTYTUTU PROWADZĄCY ZAJĘCIA

mgr Małgorzata Frąckowiak

mfrack@amu.edu.pl

Poniedziałek

11.00-12.00

1.52

mgr Barbara Dasiewicz

2bd@amu.edu.pl

Poniedziałek

10.40-11.40

1.52

mgr Zulfija Dołęga-Mostowska

dolega@amu.edu.pl

Środa

8.00-9.00

1.52

mgr Maciej Bala

maciejprzemyslaw888@gmail.com

Czwartek

8.00-9.00

3.39

mgr Anna Kuleszewicz

kuleszewicz.anna@gmail.com

Czwartek

9.30-10.30

3.39