„Europa Wschodnia w badaniach interdyscyplinarnych”

I Międzynarodowa Studencko – Doktorancka Konferencja Wschodoznawcza

„Europa Wschodnia w badaniach interdyscyplinarnych”

19-21 września 2017

Wydział Historii UAM

Konferencja organizowana jeste przez Studenckie Koło Naukowe Wschodoznawców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ma na celu przyjrzenie się Ukrainie, Białorusi i Rosji z perspektywy historii, antropologii, kultury, stosunków międzynarodowych, ekonomii i nauk prawniczych. Konferencja jest skierowana do studentów i doktorantów ze środowisk naukowych i badawczych z Polski oraz Europy. Językami konferencyjnymi będą polski, rosyjski i angielski.

POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI