Naddniestrze. Historia – polityka – gospodarka

Instytut Wschodni serdecznie poleca Państwa uwadze nową publikację monograficzną K.Całusa, M. Kosienkowskiego, P.Oleksego, J.Pieńkowskiego oraz R.Rajczyka wydaną przez EastWest Analytics

p.t.

„Naddniestrze. Historia – polityka – gospodarka”

Opracowanie to zostało przygotowane przez zespół polskich specjalistów ds. Naddniestrza i kompleksowo przybliża problematykę tego nieuznawanego państwa. Publikacja umożliwia rzetelne poznanie najważniejszych zagadnień dotyczących historii, polityki, gospodarki i funkcjonowania Naddniestrza. Praca jest kierowana do osób, które w swej pracy lub życiu stykają się z tym „państwem” i pragną zrozumieć fenomen jego funkcjonowania: biznesmenów, dziennikarzy, podróżników, a przede wszystkim wykładowców i studentów.

Książkę można bezpłatnie pobrać w formacie PDF klikając w odnośnik poniżej:

(ściągnij)