Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Wielkopolsce

Plakat160 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. 16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw. Poznański Park Naukowo-Technologiczny jest koordynatorem ŚTP w Wielkopolsce. Sprawdź jakie bezpłatne wydarzenia czekają na Ciebie w Twojej okolicy!

Święto przedsiębiorczości rozpocznie się 16 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich oficjalną inauguracją połączoną ze spotkaniem pt.: „Innovation management”, skierowanym do firm i naukowców zainteresowanych tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Szczegóły i zapisy (http://ppnt.poznan.pl/index.php/pl/item/771)

Do grona Partnerów ŚTP w Wielkopolsce dołączyło wiele firm i instytucji, w tym również Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości skierowane są zarówno dla licealistów, studentów, jak i przedsiębiorców oraz naukowców. Tematyka spotkań, szkoleń, konsultacji, wykładów jest w tym roku bardzo szeroka, od kształtowania umiejętności miękkich, sztuki autoprezentacji, design thinking poprzez współpracę z mediami, porady prawne aż do rozwijania własnego przedsiębiorstwa oraz współpracy między nauką i biznesem. Każdy zainteresowany szeroko rozumianą przedsiębiorczością z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Sprawdź listę bezpłatnych wydarzeń w Wielkopolsce: TUTAJ

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Prezydenta Miasta Poznania, Konfederacji Lewiatan oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), a także patronatem medialnym Głosu Wielkopolskiego i Radia Merkury.