"Wielka Wojna Ojczyźniana - mity i rzeczywistość". - Wyniki I etapu

Wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej, edycja 2015/2016
"Wielka Wojna Ojczyźniana - mity i rzeczywistość".

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością prezentujemy wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej, edycja 2015/2016 "Wielka Wojna Ojczyźniana - mity i rzeczywistość".

--> Lista Finalistów (format PDF)

Informujemy, że do każdego Finalisty wysłaliśmy na adres szkoły pisemne powiadomienie o zakwalifikowaniu się do etapu II (Finału). Bardzo prosimy o przesłanie na adres mailowy (studnia@amu.edu.pl) tytułu prezentacji finałowej oraz kilkudaniowego zarysu problematyki, która będzie przedmiotem wystąpienia w nieprzekraczalnym terminie do 8 marca 2016 roku.

Cześć finałowa odbędzie się 11 kwietnia 2016 roku w siedzibie Instytutu Wschodniego UAM.

Szczegółowy plan wystąpień finałowych zostanie przesłany do nauczycieli koordynujących  minimum na 2 tygodnie przed terminem Finału. Każdemu Finaliście i jego opiekunowi w dniu przeprowadzenia II etapu gwarantujemy obiad i poczęstunek. Każdy Finalista otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe, natomiast trójka Laureatów będzie miała możliwość podjęcia studiów I stopnia na kierunku wschodoznawstwo w trybie specjalnym przewidzianym dla laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszym przedsięwzięciu i zapraszamy na kolejne edycje Wschodokonkursu!

Koordynator Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej

dr Marta Studenna-Skrukwa